aktualności
01.07.2016  Innowacje & zmiany personalne w vpool
25.09.2012  Bezpieczny transport mięsa
01.07.2016

Innowacje & zmiany personalne w vpool

Dnia 1 lipca 2016 Heiko Dagenbach przejął kierownictwo w firmie vpool. Jako dyrektor handlowy poznał w ciągu ostatnich miesięcy najważniejsze aspekty i potrzeby klientów branży mięsnej, co stanowiło idealną bazę do podjęcia tego stanowiska.  

Kolejna zmiana nastąpiła w dziale operacyjnym: z dniem 1 maja 2016 Guido Lake wraz ze swoim wieloletnim doświadczeniem w branży logistycznej i pooling’owej przejął w firmie cały obszar operacyjno-handlowy. Zmiany te powinny mieć bezpośredni wpływ na jeszcze większą synergię w dziale operacyjnym oraz w kształtowaniu się cen – a co najważniejsze, potrzeby naszych klientów powinny być spełniane jeszcze szybciej i elastyczniej.

vpool rozwija się nadal także strategicznie: obok głównego obszaru działania firmy, logistyki i pooling’u, skupiamy się również na wynajmie pojemników oraz rozbudowie platformy online poolbook.
25.09.2012

Bezpieczny transport mięsa

W artykule zatytyułowanym "Fleisch sicher transportieren" (Bezpieczny transport mięsa) na znaleźć ciekawe informacje na temat naszej pracy

Pobierz artykuł w formacie PDF

Serdecznie witamy na stronach vpool

Działania

vpool to Państwa specjalista w zakresie logistyki pustych opakowań transportowych wielokrotnego użytku. Specyficzne wymagania Państwa firmy będą nam przez cały czas przyświecać w procesie poszukiwania najlepszego rozwiązania.

Sieć usług

vpool ma do dyspozycji obszerną i niezawodną sieć usługodawców. Wspieramy Państwa firmę w zakresie optymalizacji procesów i kosztów na wszystkich etapach logistyki, począwszy od transportu, poprzez magazynowanie, aż po udostępnienie opakowań ładunków. 

Ekologia

vpool postrzega swoją odpowiedzialność jako firma nowoczesna. To właśnie dlatego wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii odgrywa tak ważną rolę w naszej działalności. Recykling opakowań transportowych oraz redukcja przebiegów transportowych, którą osiągamy dzięki skutecznym rozwiązaniom logistycznym, stanowią nasz wkład w ochronę środowiska.